הסעות ילדים

הדבר החשוב לנו ביותר הוא שילדינו יהיו בטוחים

 
הילדים שלנו הם הדבר היקר לנו ביותר והבטיחות שלהם עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. כאשר הילדים שלנו נוסעים ממקום למקום, מבית הספר לצהרון, בין הקייטנה לחוג, בדרך לטיול השנתי או למסיבת הסיום, החשש שלנו כהורים מתגבר. בדיוק מסיבה זו, חשוב לבחור בחברת הסעות אמינה ואחראית, בה תוכלו לסמוך על כל נהג שיביא את הילד שלכם בבטחה למחוז חפצו. יארא הסעות וטיולים בע"מ מספקת הסעות ילדים ברמה הגבוהה ביותר ומביאה את ילדכם הביתה בשלום.

 
הסעות ילדים
 

יארא הסעות וטיולים בע"מ דואגת לכם ולילדכם

  • בזכות הניסיון- יארא הסעות וטיולים בע"מ מספקת שירותי הסעות בירושלים ובכל הארץ מזה שנים רבות. לנהגים שלנו יש ניסיון ארוך ומגוון בנהיגה בכבישי הארץ. הם מנוסים בעבודה עם אוכלוסיות מסוגים שונים, כולל תיירים, מבוגרים, נכים, וכמובן ילדים.

  • בזכות השירות- הנהגים שלנו ביארא שמחים תמיד לתת שירות ללקוחותינו. לא בכדי לקוחות רבים חוזרים אלינו שוב ושוב, בעודם מציינים לחיוב את אדיבות הנהגים וטיב השירות שקיבלו. נהגים של הסעות ילדים יודעים לשים לב במיוחד לפרטים הקטנים שנוגעים להסעות של הילדים שלנו- האם יש ילד חסר? האם כל הילדים שירדו בתחנה חצו את הכביש בבטחה? האם יש ילד בוכה מאחור כי ילדים אחרים התנכלו לו? אצלנו, נהגים שמסיעים ילדים- אוהבים ילדים. הם יודעים לגשת אליהם לא רק כנהגים, אלא גם כדמויות חינוכיות שמהוות מודל להתנהגות בוגרת ואחראית.

  • בזכות הבטיחות- כפי שציינו, ביארא הסעות וטיולים בע"מ הבטיחות היא תמיד במקום הראשון. קל וחומר כאשר מדובר בהסעות של ילדים. הרכבים שלנו כוללים את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים- חגורות בטיחות בכל מושב, ערכת עזרה ראשונה, ציוד כיבוי אש, פנסי איתות מיוחדים ועוד. חשוב במיוחד לציין את השלט "הסעות ילדים" שמתריע לרכבים האחרים בכביש לנהוג בזהירות יתרה בקרבת ההסעה.

עם חברת יארא תוכלו לישון בשקט

חברת יארא הסעות וטיולים בע"מ מספקת לילדים שלכם שירותי הסעה נוחים ונעימים, עם נהגים אדיבים ומנוסים ששמים את הבטיחות של ילדיכם במקום הראשון. עם הסעות ילדים של יארא תוכלו לישון בשקט ולהיות בטוחים שכל ילד יגיע בשלום לביתו.