הסעות לחרמון

החרמון- אתר הסקי היחיד של ישראל

 
לצערם הרב של חובבי הסקי בישראל, ישנו רק אתר סקי אחד בארץ וגם הוא פתוח רק ימים מעטים בשנה. בנוסף, ההגעה לאתר אינה פשוטה. נסיעה ליום אחד של סקי בחרמון דורשת נסיעה ארוכה מאזור המרכז, לעיתים בשעות מוקדמות מאוד בבוקר וחזרה בשעות מאוחרות בלילה. אך אל תתנו לנתונים הללו לרפות את ידכם. יודעי דבר מבינים שאין כמו יום סקי בחורף כדי להתרענן משגרת היום יום ולהתעודד על אף החשכה המוקדמת בימי החורף הקצרים. הזמינו הסעות לחרמון- חסכו את טרחת הנסיעה הארוכה והגיעו אל אתר החרמון ערניים ורעננים.


 
הסעות לחרמון
 

טיפים למטיילים בחרמון

  • נסו לחסוך עומס- בימי החורף המעטים בהם אתר החרמון פתוח, בשעות מסוימות משתרכים תורים ארוכים בכניסה ובעלייה לרכבל. עד שמגיעים לחרמון- חבל על כל דקה. חסכו לעצמכם את התורים הארוכים, הגיעו כמה שיותר מוקדם בבוקר ופנו קודם כל אל הרכבל. כדי להגיע מוקדם מספיק, יש לצאת מאזור המרכז בסביבות 4 בבוקר. הזמינו הסעות לחרמון ותהיו בטוחים שתגיעו בזמן.

  • סעו עם אנשים שכיף לכם איתם- סקי זו חוויה קבוצתית. על מנת להרוויח הנאה מקסימלית מההשקעה המרובה ביום הסקי שלכם, וודאו כי אתם נוסעים עם אנשים שאתם סומכים עליהם ושכיף לכם לבלות איתם. סעו בקבוצה משפחתית או עם קבוצה של חברים וכל אחד יוכל למצוא את מקומו בתוך הקבוצה ועל ההר.

  • הקפידו על בטיחות- יום סקי הוא כיף גדול אבל כדי שכולם יחזרו הביתה בשלום חשוב להקפיד על אמצעי בטיחות בסיסיים. ראשית, הקפידו למרוח קרם הגנה. הקרינה בחרמון חזקה במיוחד על אף שלא מרגישים בה. שנית, הישמעו תמיד להוראות המפעילים באתר והימנעו מלקיחת סיכונים מיותרים. לבסוף, הנהיגה לחרמון אינה פשוטה ונעשית בשעות הבוקר המוקדמות או לאחר יום של פעילות מאומצת. חסכו את הטרחה והסיכון והזמינו הסעות לחרמון.

יארא הסעות תביא אתכם לחרמון ובחזרה

התקשרו והזמינו הסעות לחרמון לקבוצות דרך חברת יארא הסעות בע"מ. עם האוטובוסים המרווחים והחדישים שלנו, תוכלו לישון כל הדרך אל החרמון ולהגיע רעננים ומוכנים אל האתר. בסיום היום הארוך ועמוס החוויות, פשוט היכנסו להסעה, הדליקו חימום והתרווחו כל הדרך הביתה.