הסעות תיירים

 
החברים הכי טובים מגיעים לחופשת מולדת?
מארחים אנשי עסקים מחו"ל ורוצים לספק להם חוויה מיוחדת?
מחלקת הסעות תיירים של יארא כאן לשירותכם
כדי לאפשר לכם להגיע ממקום למקום בבטחה ובכיף.
לפרטים נוספים ולהזמנת הסעה חייגו 02-6450884 ואנחנו כבר בדרך אליכם.
 
הסעות תיירים
 

כשאתם מחפשים חברת הסעות תיירים אתם צריכים את יארא:

  • כל הרישיונות הדרושים – ברשות החברה כל הרישיונות הדרושים למתן שירותי הסעה מגוונים בכל חלקי הארץ.
  • בטיחות מעל הכול – החברה מעסיקה קצין בטיחות רכב המוודא באופן שוטף שכל רכבי החברה תקינים וכשירים לנסיעה. בנוסף, בטרם היציאה מוודא כל נהג כי הרכב תקין וכי כל המערכות עובדות כמו שצריך.
  • נוחות ברמה אחרת – כשתעלו לרכבים שלנו מיד תרגישו את ההבדל. המושבים מרופדים ונוחים לישיבה, מסכי הטלוויזיה, מכשירי ה-DVD ונגני ה-CD ינעימו לכם את זמן הנסיעה והנהגים האדיבים שלנו יקבלו אתכם בחיוך וידאגו לנסיעה בטוחה ונעימה.
  • ליווי צמוד – הנהגים שלנו מכירים את כל כבישי הארץ ושביליה בזכות הוותק הרב שיש להם בתחום של הסעות תיירים ובכלל, והם ישמחו לקחת אתכם לכל יעד מבוקש וללוות אתכם לאורך כל הדרך.
  • המלצות לחוויה מושלמת – אם אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם את חווית הביקור המושלמת בארץ, הנהגים שלנו ישמחו לעזור לכם לתכנן מסלול שכולל את כל המקומות שחייבים לראות. אם כבר תכננתם מסלול בעצמכם, הם ישמחו לייעץ ולהוסיף, וכמובן – ייקחו אתכם בשמחה לכל מקום ואתר.
  • הסעה לכולם – בנוסף לרכבים הסטנדרטיים ברשותנו רכבי הסעות תיירים המותאמים להסעת נכים, כך שכולם יכולים לנסוע איתנו וליהנות מחוויה אמיתית.
  • מחירים נוחים – שירותי הסעות תיירים שלנו ניתנים במחירים הוגנים, כי חשוב לנו שלקוחותינו יהיו מרוצים.
    העובדה שלחברה יש לא מעט לקוחות חוזרים, מעידה, כנראה, על כך שאנחנו מצליחים.
 

חברת הסעות תיירים שהיא באמת טובה

אנחנו יודעים שכשאתם מארחים אנשים שמגיעים מחו"ל, אתם רוצים ששהותם בארץ תיזכר על ידם כחוויה חיובית ונעימה. לכן, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק לכם שירות הסעות תיירים ברמה הגבוהה ביותר ומקפידים על הגעה מדויקת למקומות האיסוף, על נסיעה בטוחה ועל שירות מקצועי ואדיב.
 
הסעות תיירים
 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת הסעה חייגו עכשיו 02-6450884 ונשמח לספק לכם חוויה של נסיעה.