הסעות אוטובוסים

הסעות אוטובוסים – נוחות מקסימלית ונסיעה אידיאלית איתנו!
פנו אלינו : 02-6450884
לכל יעד שתרצו ובכל זמן שתחפצו, חברת יארא הסעות תשמח להעמיד לרשותכם את צי האוטובוסים החדיש והמפואר שלה, כדי שגם אתם תיהנו משירותי הסעות אוטובוסים בנוחות ובאיכות שטרם הכרתם:
  • הסעות באוטובוסים חדישים, מרווחים, ממוזגים ומאובזרים בכל מה שדרוש לנסיעה נעימה: מושבים מפנקים ומרווחים, נגני CD ו- DVD, מסכי טלוויזיה, תא מטען גדול ועוד.
  • הקפדה על הבטיחות – ללא פשרות: תחזוקה שוטפת לכל האוטובוסים, ביקורות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה, אבזור בטיחותי, נהגים מיומנים וזהירים ועוד.
  • נהגים אדיבים ושירות עם חיוך לכל נוסע.
  • זמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  • שירות הסעות בכל רחבי הארץ.
  • עמידה בלוחות הזמנית, ללא פשרות.

הסעות באוטובוסים לכל מקום

למקום העבודה או לבית הספר, לטיול או לאירוע, שירותי הסעות האוטובוסים של חברת יארא הסעות בע"מ יביאו אתכם למחוז חפצכם בנוחות ובבטחה. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו, וליהנות מאוטובוסים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
הסעות בטיחות

יארא הסעות בע"מ תמיד לשירותך

חברת יארא הסעות בע"מ מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 13 שנות ניסיון ומוניטין בתחום הסעות האוטובוסים. הניסיון העשיר ורב השנים שצברנו, כמו גם ההקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד בתחום הבטיחות ואיכות השירות, הם שהפכו אותנו לחברה מובילה בתחום זה, הנהנית מחוג הולך וגדל של לקוחות מרוצים.

בין אם אתם מעוניינים בשירות קבוע - למקום העבודה או לבתי ספר, או בהסעות אוטובוסים מיוחדות – לאירועים או לטיולים, חברת הסעות יארא בע"מ היא הכתובת היחידה עבורכם. עם חברתנו תוכלו גם אתם ליהנות משירותי הסעות אוטובוסים ברמה אחת מעל כולם.

להזמנת אוטובוסים – צרו עימנו קשר ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.