הסעות עובדים

איתנו אין איחורים לעבודה:
02-6450884 יארא הסעות לשירותכם.


חברת יארא מספקת שירותי הסעות לעובדים לכל מקומות העבודה.
בימינו, הגעה לעבודה מדי בוקר יכולה להיות משימה לא פשוטה בכלל. הפקקים האינסופיים ומחירי הדלק שלא מפסיקים לעלות הופכים את השימוש ברכב פרטי למעיק וללא משתלם. גם התחבורה הציבורית הבלתי יעילה בעליל לא מאפשרת לעובדים להגיע לעבודה מבלי לאחר ולסבול מצפיפות, מחום, מקור ומשאר צרות אחרות. במציאות שכזו, הסעות עובדים הן האלטרנטיבה היחידה.

אם גם אתם מעוניינים לאפשר לעובדיכם להגיע לעבודתם בנוחות, בבטחה ומבלי לאחר – הגעתם למקום הנכון. חברת יארא הסעות בע"מ מעניקה שירותי הסעות עובדים ותשמח להעמיד גם לרשותכם את צי הרכבים והנהגיםם המיומנים שלה.

שלוש, ארבע ולעבודה – עם הסעות עובדים של יארא

החברה שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 13 שנות ניסיון בתחום ההיסעים בכלל ובהסעות עובדים בפרט. אנו מפעילים מערכי הסעות עובדים בכל רחבי הארץ, ומעניקים את שירותינו למקומות עבודה מכל מגזרי המשק. עם השירותים שלנו, גם אתם וגם עובדיכם תוכלו ליהנות משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר:

בטיחות – רכבים חדישים, שעוברים בדיקות תקינות באופן קבוע על ידי קצין בטיחות בתעבורה ומצוידים בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים, וכן נהגים מנוסים וזהירים.

נוחות – נסיעה ברכבים חדישים, מפוארים ומרווחים, המעניקים חווית נסיעה בלתי נשכחת. כל הרכבים מאובזרים במיזוג אוויר, מושבים מפנקים, נגני DVD ו- CD ועוד, והם אוספים כל עובד מפתח ביתו או מנקודת איסוף סמוכה, ומביאים אותו עד לשערי מקום העבודה.

דייקנות ועמידה בלוחות הזמנים – מערכי הסעות העובדים נבנים תוך התחשבות במספר העובדים ברכב, במסלול הנסיעה, בתנאי הדרך ובעומסי התנועה, כדי להבטיח שאף עובד לא יאחר לעבודתו.

שירותיות ויחס אישי – כל לקוח ונוסע זוכה לשירות אדיב ומחויך מהנהגים ומשאר עובדי החברה.
הסעות עובדים

המקצועיות שלנו, הרווח כולו שלכם

לפעמים הרבה יותר זול לפנות לשירותים אילו מאשר לשלם הוצאות נסיעה עבור העובדים. אנו מזמינים גם אתכם להעניק לעובדיכם את האפשרות להגיע לעבודתם בבטיחות מקסימלית, בנוחות אידיאלית ומבלי לאחר. במקום שיתמודדו עם הפקקים, עם מחירי הדלק, עם תחבורה ציבורית בעייתית ועם איתני הטבע המעיקים, ארגנו עבורם הסעות עובדים שישפרו פלאים את שביעות רצונם ממקום העבודה.

הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום, יש ביכולתנו לבנות מערכי הסעות עובדים בכל סדר גודל, ולהעניק את שירותינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. צי כלי הרכב שלנו, הכולל מגוון רחב של רכבים, מאפשר לנו להעניק שירותים לכל ארגון, מפעל או עסק.

הצטרפו גם אתם למשפחת לקוחותינו המרוצים!