הסעות תלמידים

מעוניינים שהילדים יגיעו לגנים ולבתי הספר בזמן ובשלום?
הזמינו את שירותי הסעות התלמידים של יארא הסעות עוד היום!
  • רכבים מותאמים להסעות תלמידים
  • נהגים מנוסים העוברים הכשרות תקופתיות בתחום
  • הקפדה על סריקת הרכב לפני ואחרי כל נסיעה
  • איסוף הילדים והבאתם אל מוסדות הלימוד ובחזרה בדיוק בזמן
  • מחויבות לשלומם ולבטיחותם של הילדים שלכם
לפרטים ולהזמנת שירות חייגו 02-6450884 ואנחנו כבר בדרך אליכם!
 

הסעות תלמידים – להגיע בזמן, בלי איחורים!

כל מי שמפעיל מוסד חינוכי יודע, שאחד הדברים שמאוד מפריעים להתנהלות התקינה של היום הוא איחורים של ילדים. הכניסות המאוחרות לגנים ולכיתות מפריעות את רצף הפעילות השוטף, וגם גורמות לכך שהילדים שאיחרו מגיעים לגן בפיזור דעת שאינו מאפשר להם להתרכז בלימודים, לפחות בשעות הראשונות. למצבים האלה יש פתרון מאוד פשוט: הסעות תלמידים.
 

מתי נזדקק להסעות אלו?

במקרים רבים החוק מחייב את המועצה המקומית או את העירייה לספק שירותי הסעות עבור ילדים עד כיתה ד' המתגוררים במרחק של שני קילומטרים ומעלה ממוסד הלימודים ועבור ילדים מכיתה ה' ומעלה המתגוררים במרחק של שלושה קילומטרים ויותר מבית הספר. כשזה המצב, חשוב מאוד לבחור בחברה הסעות מקצועית ומנוסה בתחום, על מנת שהילדים יגיעו למוסדות הלימוד בדיוק בשעה היעודה.
 

למען השקט הנפשי של ההורים

מכיוון שכאשר ישנה זכאות לקבלת הסעות תלמידים ההורים רוצים לדעת שהילדים שלהם נמצאים בידיים טובות, חשוב מאוד לבחור בחברה המורשה לספק את השירות ושברישיון העבודה שלה מופיעה החותמת "רשאי להסיע ילדים". חברה שכזאת תפעיל רכבים המותאמים להסעת ילדים, וכוללים את כל עזרי הבטיחות הדרושים כדוגמת פנסי איתות מיוחדים המהבהבים בכל פעם שנפתחת דלת האוטובוס, חגורת בטיחות בכל מושב, ערכת עזרה ראשונה, ציוד כיבוי אש ועוד. בנוסף, בכל הסעה של ילדים חשוב להצמיד לרכבי ההסעה שלט עם הכיתוב "הסעות ילדים", על מנת להזהיר את הנהגים האחרים שעל הכביש ולחייב אותם לנהוג, תרתי משמע, במשנה זהירות.
 

לא רק ללימודים

הסעות תלמידים נדרשות לא רק כדי להביא את הילדים אל מוסדות הלימוד. במהלך השנה יוצאים הילדים לפעילויות שונות המתקיימות מחוץ לכותלי בית הספר או הגן, כגון טיולים, אירועי תרבות, מסיבות, קייטנות ועוד. בכל יציאה לאירוע שכזה חשוב מאוד להשתמש בשירותיה של חברה המתמחה בהסעת ילדים, על מנת להבטיח את שלומם ובטיחותם לאורך כל הדרך.

יארא הסעות לשירותכם!

יארא הסעות הינה חברה מורשה להסעות, ונהגיה עוברים הכשרות מיוחדות בתחום כדי להבטיח את שלומם ואת בטיחותם של הילדים. החברה מפעילה רכבים מיוחדים המותאמים לצורכי הבטיחות של הילדים ועוברים בדיקות תקינות קפדניות על ידי קצין בטיחות מורשה.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הסעות של יארא – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.