השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס היא דרך התחבורה הנוחה ביותר לקבוצות

 
אין ספק שהשכרת אוטובוס היא הדרך היעילה ביותר להסיע קבוצת אנשים ממקום למקום. בין אם מדובר במרחק קצר או ארוך, בהשכרה לכמה שעות או לכמה ימים, בהשכרת אוטובוס יחיד או השכרה של מספר אוטובוסים- חברת יארא עומדת לשירותכם עם צי אוטובוסים חדיש, מרווח ובטיחותי. אנחנו כאן בשבילכם עבור כל מטרה וכל אירוע- הסעות לאירועים משפחתיים, הסעות לטיולים של בתי ספר ותנועות נוער בכל הארץ, הסעות קבועות לטווח ארוך לבתי ספר וגני ילדים, הסעות לתיירים היישר מנתב"ג וכל מטרה נוספת שתעלה על דעתכם. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל הלקוחות שלנו וליהנות מנסיעה רגועה ונעימה בנוחות מקסימלית.

 
השכרת אוטובוס
 

מדוע כדאי לשכור דווקא את האוטובוסים של יארא?

  • בגלל הזמינות והאמינות- אנחנו ביארא הסעות וטיולים בע"מ, מספקים שירותי השכרת אוטובוס בכל מקום ובכל זמן. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ומוציאים הסעות לכל רחבי הארץ. חשוב לנו במיוחד לעמוד בכל לוח זמנים שנקבע מראש, ללא חריגות, כך שתוכלו לישון בראש שקט.

  • בגלל השירות- נהגי האוטובוסים שלנו אוהבים לתת שירות ללקוחות ומחויבים לסטנדרט השירות הגבוה ביותר, עם חיוך וסבלנות לכל נוסע, ילדים ומבוגרים כאחד. בנוסף, האוטובוסים שאנו מספקים גדולים ומרווחים במיוחד, ומאובזרים בכל הדרוש עבור נסיעה נוחה ונעימה- מושבים מפנקים, מסכי טלוויזיה, נגני DVD ועוד.

  • בגלל הבטיחות- לפני הכל ומעל הכל, חברת יארא הסעות שמה בראש סדר העדיפויות שלה את הביטחון של נוסעיה. האוטובוסים שלנו עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, הכוללים תחזוקה שוטפת, נהגים מיומנים, אבזור בטיחותי מתאים ועוד.

כמו תמיד- יארא מביאה אתכם בשלום לכל מקום בכל זמן

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר ולהתייעץ עמנו בכל הנוגע לשירותי השכרת אוטובוס. אנו מחויבים לספק לכם אוטובוסים מרווחים וחדישים, עם נהגים מקצועיים ואדיבים שמגיעים בזמן לכל יעד שתבחרו בכל רחבי הארץ. כבר שנים רבות, שיארא הסעות בע"מ היא חברה מובילה, בעלת ניסיון עשיר בתחום הסעות האוטובוסים. הצטרפו גם אתם לקהל של מאות לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו שוב ושוב.