מיניבוסים

אם אתם מעוניינים בנסיעה בטוחה וקלה ורוצים ליהנות מטיול בלתי נשכח, פנו ליארא חברת הסעות בע"מ. חברת יארא מפעילה צי רכבים הכולל גם מיניבוסים בטוחים ומרווחים לנוסעים.

פנו אלינו לפרטים נוספים: 02-6450884
 
המיניבוסים שלנו מצוידים ב:
  • מזגן מפנק
  • מערכת ניווט GPS
  • מושבים נוחים
הנהגים שלנו עומדים בכל התקנים.
 
מיניבוס להסעה עם יארא
 
מיניבוס הוא רכב מסחרי שנועד להעביר מספר אנשים מצומצם ממקום למקום. מספר המקומות עומד על 8-30 מושבים.
 

שימוש:

  • בתחבורה ציבורית - השימוש בהם מאד נפוץ בתחבורה הציבורית: מיניבוסים משמשים כחלק ממערך קווי התחבורה, בתור רכבי הסעות לשדות התעופה, קווי מוניות בעיר ועוד.
  • בהסעות עובדים ותלמידים - הרבה ארגונים ומוסדות שוכרים שירות הסעות של כלי רכב אילו למקומות העבודה, בתי חולים, בתי ספר, אוניברסיטאות ועוד.
  • נסיעות פרטיות - משמשים להסעה של טיולים, קבוצות מאורגנות ,הסעות תיירים לאתרים ומקומות מיוחדים. כמו כן, ניתן להשכירם להסעה פרטית לאירוע מיוחד.
 

היתרונות הם רבים:

מיניבוס הינו רכב קומפקטי ונוח לתמרון בעיקר בכבישים או בסמטאות צרות או בסיבובים מסוכנים. עוד יתרון הוא הקלות במציאת חניה נוחה ליד אתרים מסוימים מבלי שום צורך ללכת מרחקים ארוכים עד למקום החניה. אפשר כמובן לפצל גם קבוצה של מטיילים גדולה לשני מיניבוסים על מנת שכל קבוצה תיסע בנוחות ברכב משלה.

בנוסף, יש לקחת בחשבון את יתרון האווירה הטובה במיניבוס מבחינת גיבוש חברתי ונוחות ההקשבה והריכוז להסברי המדריך או המורה.

כמו כן, יש לציין את החיסכון בעלויות בהשכרת מיניבוס לטיול בעיקר אם מדובר בקבוצה קטנה שלא צריכה לנסוע באוטובוס גדול. השכרת שירותי הסעות של אוטובוס היא יותר יקרה מהשכרה של הסעה במיניבוס.

בהסעה של תלמידים או עובדים יש גם יתרון רב אם נוסעים בהם: מסלול האיסוף הוא הרבה יותר קצר מנסיעה באוטובוס רגיל הודות למספר הנמוך של המושבים. כמו כן, הסעות אילו מאפשרות איסוף נוח יותר- ישר מהכתובת, ללא שום צורך לגשת לנקודות האיסוף.

לשירות מקצועי פנו אלינו , איתנו תגיעו בנוחות ובבטיחות ליעדכם המבוקש.