שירותי הסעות

מחפשים שירותי הסעות לכל יעד ומטרה?
פנו לחברת יארא: 02-6450884


אם אתם זקוקים להגיע למקום העבודה, למוסדות חינוך, לטיולים, לאירועים, לנתב"ג או לכל מטרה אחרת – הגעתם לכתובת הנכונה.

אנו בחברת יארא הסעות בע"מ שמחים להעמיד לרשותכם צי מפואר של רכבים חדישים ומאובזרים ונהגים מנוסים ומיומנים, כדי שתגיעו לכל יעד בנוחות, בבטחה ובזמן.

מדוע כדאי לבחור בשירותי ההסעות שלנו?

בגלל הבטיחות

שירותי הסעות טובים הם קודם כל שירותים בטוחים. כדי להבטיח שתגיעו בשלום לכל יעד שתחפצו, חברתנו הציבה את נושא הבטיחות בראש סדר העדיפויות שלה. ברשותנו כל האישורים והרישיונות הנדרשים לצורך מתן שירותי היסעים. צי הרכבים שלנו כולל רכבים חדישים, אשר עוברים ביקורות תקופתיות לבדיקת תקינותם ובטיחות הנסיעה בהם. ומעל לכל - נהגי החברה הינם נהגים ותיקים וזהירים, המנוסים בנהיגה בכל חלקי הארץ.
שירותי הסעות
 

בגלל הנוחות

אנו, חברת יארא הסעות בע"מ מעמידים לרשות נוסעינו צי של רכבים חדישים, כדי שיוכלו ליהנות מחוויית נסיעה שטרם פגשו כמותה. ברשותנו מספר רב של אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, טרנזיטים ומוניות, לרבות רכבים המיועדים להסעת נכים. כל הרכבים ממוזגים, מרווחים ומאובזרים במיטב החידושים המפנקים, שיבטיחו לכם נסיעה נעימה ומהנה: מושבים מרווחים ומרופדים, מסכי טלוויזיה, נגני CD ו- DVD ועוד.
 

בגלל הניסיון

שירותי הסעות יעילים דורשים ניסיון רב. אנו מעמידים לרשותכם למעלה מ- 13 שנות ניסיון בתחום זה ומבטיחים לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להקים מערכי היסעים קבועים למקומות עבודה ולמוסדות חינוך, שיפעלו ביעילות המקסימלית ויתאימו לצרכים הייחודיים של כל לקוח. הנהגים המנוסים והמיומנים שלנו מכירים את כבישי הארץ כמו את כף ידם, ויוכלו להביאכם לכל יעד, טיול או אירוע בלי עיכובים מיותרים.
 

בגלל השירות

אנו מאמינים ששירות מקצועי, אדיב ומסור הוא המפתח לשביעות הרצון של לקוחותינו. עם חברת יארא הסעות וטיולים בע"מ תוכלו ליהנות משירותי הסעות עם חיוך, בכל שעה שתרצו ולכל יעד שתחפצו. בין אם מדובר בהסעה לנתב"ג לפנות בוקר, בהסעת נכים עם צרכים מיוחדים או בהסעה לטיולים במקומות מרוחקים – אנו תמיד זמינים בשבילכם, ומתחיבים להשקיע את מרב המאמצים ומיטב המשאבים כדי להבטיח את שביעות רצונכם.