תיירות פנים

ארץ ישראל- פנים רבות לה

 
דבר ידוע הוא שעל אף ממדיה הקטנים של ארץ ישראל, נופיה מגוונים עד מאוד. אינו דומה ביקור בצפון הירוק והפורח לטיול במדבר יהודה, בים המלח או בהרי אילת המדבריים. כמו כן, ארצנו גדושה באתרי ארכיאולוגיה ומורשת הקדושים לכל הדתות: העיר נצרת וכנסיית הקבר, טבריה וצפת הצפוניות, מצדה בדרום וכמובן האתרים הרבים בירושלים הבירה. לא סתם תיירות פנים בארץ היא תופעה כה נפוצה. עם קצת מחשבה ותכנון מראש, נוכל למצוא לכל אחד את המקום שאליו הוא יתחבר.


 
 

כיצד כדאי לתכנן סיור בארץ?

  • בשלב הראשון יש להחליט על סוג הסיור- כאשר מתכננים טיול, ראשית יש לקחת בחשבון את קהל היעד. ישנם סיורים שונים שיתאימו לקבוצות שונות- קבוצת תלמידים, משפחה מחו"ל, טיול של תנועת הנוער, תיירות פנים של קבוצות פנסיונרים וכדומה. בהתאם לסוג הקבוצה תוכלו להחליט על סוג הטיול- טיול רגלי, סיור באתרים ארכיאולוגיים ואתרי מורשת, נסיעה בארץ ועצירה בנקודות תצפית ועוד.

  • בשלב שני יש לקבוע את יעד הטיול- בהתאם לקהל היעד של הסיור ולסוג הטיול שבחרתם, תוכלו לקבוע את המיקום. בשלב זה יש להתחשב גם בעונות השנה: בחורף יתאים יותר טיול רגלי באזור הנגב בעוד שבאביב נוכל למצוא בקלות מסלול הליכה פורח וירוק באזור הצפון דווקא. במידה והחלטתם שברצונכם לבקר במקומות קדושים, כמובן שיש לקחת בחשבון את האוריינטציה הדתית ואת ההעדפות של קהל היעד שלכם.

  • שלב אחרון- לוגיסטיקה- שלב קריטי ביותר בתכנון כל טיול הוא הפן הלוגיסטי. וודאו כי דאגתם למדריכי טיולים מקצועיים, למים ומזון במידה מספקת, לתכנון נכון של הזמן בכל יום טיול, וכמובן- לדרכי תחבורה אמינות ובטוחות שיביאו אתכם למקום חפצכם בשלום.

יארא הסעות תסייע לכם בארגון ובביצוע הסיור

יארא הסעות היא חברה בעלת ותק בכל הקשור לתיירות פנים בכל רחבי הארץ. מעבר לעובדה שהנהגים שלנו מקצועיים, אמינים ואדיבים, הם גם ישמחו לחלוק עמכם את הידע הרב שלהם בנוגע לנופי הארץ ולאתריה. התקשרו ליארא הסעות ונסייע לכם לארגן סיור בארץ מאל"ף ועד תי"ו.